Sposoby spędzania wolnego czasu: najróżniejsze gry towarzyskie ,a także wizyty w klubach fitness

Tradycyjną rozgrywką w pubach szczególnie angielskich i holenderskich jest gra w darta. Obecnie ta popularna rozrywka stała się także profesjonalną dyscyplina sportową. Na czym ta gra polega, czego potrzebujemy, by móc w nią zagrać?

Gra w darta to rzucanie lotkami do ulokowanej na ścianie tarczy. By więc móc grac w darta, niezbędna jest przede wszystkim tarcza i lotki do darta. Konieczne lotki do darta zbudowane są z paru elementów. Każda z nich musi posiadać grot, shaft oraz barrel. Lotki dla amatorów charakteryzują się mniejszą precyzyjnością od lotek, którymi grają profesjonalnie zajmujący się grą w darta sportowcy. Podczas gry w darta, zadaniem gracza jest trafienie lotką w znajdującą się na ścianie tarczę (). Gra ta stała się aktualnie tak popularna, że są także wersje online.

Ciekawy artykuł? Zatem z pewnością spodoba Ci się też informacja z witryny (http://www.krltomaszewski.com/), który dla Ciebie stworzyliśmy. Należy w niego kliknąć.

Gracze mogą wykonać w jednej serii trzy rzuty, każdy z graczy rzuca na przemian. Kolejną serię zaczyna inna osoba, w efekcie tego szanse zawodników na zdobycie największej liczby punktów są bardzo wyrównane. Jak długo będziemy grać w darta uzależnione jest tylko od tego, jak to zostanie ustalone między uczestnikami rozgrywki. Mowa tutaj oczywiście o rozrywkowej, a nie mającej charakter profesjonalny wersji darta.

dart

Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Dużą popularnością cieszą się aktualnie wszelkiego rodzaju sprzęty fitness. Jednym z najbardziej cenionych producentów tego typu sprzętu jest wywodząca się z Niemiec firma Kettler. Ceniona firma Kettler posiada w swojej ofercie sprzęt, z którego chętnie korzystają zarówno profesjonalne kluby fitness, jak też osoby, które chcą pracować nad swoją kondycją we własnym domu (zobacz tutaj). Wśród urządzeń firmy Kettler znajdziemy chociażby steppery, bieżnie, orbitreki i wiele innych maszyn, w tym także urządzenia do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Wszystkie urządzenia sprzedawane przez firmę są wyjątkowo wysokiej jakości. Rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne, którymi odznacza się sprzęt tej marki znajdują się na najwyższym, światowym poziomie. Od naprawdę bardzo dawna sprzęt tej firmy jest dostępny także na terenie naszego kraju. Firma zajmuje się nie tylko produkcją urządzeń do fitnessu, ale również bardzo cenionych za precyzję wykonania rowerów mających charakter turystyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*