Specjalistyczne filmowanie z powietrza.

Zdjęcia i filmiki wykonywane z powietrza zawsze pobudzają ciekawość i kreatywność. Świat oglądany z góry pokazuje nam okazałość formy, barw i warstw, których na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, zabytki, miasta, wielkie zabudowania, a także różnorodne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i kreują magię skojarzeń

.

Widok z lotu ptaka

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz firma oferuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (klik!) przy użyciu fachowego sprzętu latającego. Jesteśmy młodą, twórczą grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepszych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zadania podchodzimy inaczej. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne ciekawych propozycji, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów przy kolejnych projektach. W realizacji celu czyli zaspokojenia Klienta kierujemy się specjalistycznym podejściem do tematu. Kooperujemy z urzędami, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Naszym kontrahentom proponujemy fachową, miłą obsługę, porady techniczne – na najwyższym poziomie. Oferujemy najlepszą jakość materiału video kręconego z powietrza. Nasza firma ma licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym państwie. Przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania fotografii i filmików z lotu ptaka powinno się zwrócić uwagę na aspekt posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu usługi. Licencja ta jest poręczeniem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez podmiot.

Filmowanie wykonujemy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę lub tłumacz przysięgły poznań aparat do wysokości prawie 0,5 km. Za sprawą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, nagrywamy płynny obraz w jakości full HD oraz zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i pokazywany na ekranie.

Tym sposobem możemy w pełni kontrolować zawartość kadru. Każdej realizacji poświęcamy tyle czasu i energii ile wymaga tego każde zlecenie. Tworząc nasz warsztat nieustannie uzupełniamy go o najnowsze nowinki techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz bogatsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*