Należy nieść ulgę . Tym bardziej, że jest to tak łatwe.

Dzisiaj angażowanie się w pomoc innym ludziom jest bardzo łatwe. Akcje charytatywne oraz działalność na rzecz ubogich, chorych czy pokrzywdzonych przez życie bliźnich przestały być kojarzone z grupą zapaleńców, ale na stałe wpisały się w naszą rzeczywistość.

Charytatywna Parada Mikołajowa

Źródło: http://www.naratunek.org
Na zmianę tego stanu rzeczy miał wpływ szereg faktów. Najistotniejszym z nich okazał się rozwój współczesnych mediów, a przede wszystkim Internetu.
Medium to umożliwiło skuteczne szerzenie ogłoszeń tyczących się przygotowywanych zbiórek pieniędzy oraz imprez charytatywnych. Z pomocą Internetu rozmaite zrzeszenia werbują także sympatyków oraz sponsorów dla swych działań. Sieć przybliżyła użytkownikom skalę ludzkiego nieszczęścia i dała im sposobność do walki z tymi zjawiskami. Bankowość on-line znacznie ułatwiła regularne finansowe wspieranie bliskich naszemu sercu fundacji. Pomagać możemy nawet odwiedzając specjalne strony promocyjne, których właściciele przelewają konkretne sumy pieniędzy na szczytny cel w ramach podziękowania za kliknięcia – naratunek.org/pomoz-teraz/przekaz-1/.

1% podatku

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym dogodnym sposobem niesienia pomocy jest przekazywanie 1% podatku wskazanej przez nas organizacji. Aby tego dokonać należy umieścić nazwę oraz specjalny numer KRS danej jednostki na blankiecie składanego PIT-a. 1% jako metoda wspomagania potrzebujących jest stosunkowo nowa, ale już zdążyła zyskać rzesze sympatyków, którzy z pełną świadomością kierują procent uiszczanego podatku na konto wyznaczonej osoby. Chociaż 1% zdaje się być niewielką sumą, przekazany przez setki podatników zdziała cuda.

Na pewno zda Ci się hiperłącze do wpisu (www.eccoholiday.com/p/egipt-hurghada), jeżeli interesują Cię opracowane w tym poście wątki. Na poniższej witrynie wyczytasz ich dużo więcej.

Jednym procentem możemy wesprzeć zróżnicowane cele: fundacje zbierające fundusze na rzecz chorych i niepełnosprawnych dzieci, organizacje wspomagające utalentowaną młodzież z ubogich rodzin, schroniska dla opuszczonych zwierząt czy instytucje edukacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*