Przpełnione akcją strategiczne gry planszowe dla kilku graczy

W tym materiale przejdziemy najpierw do odległej przeszłości, aby stać się jednym z siedmiu starożytnych władców. Później zobaczymy sadystyczny, krwawy oraz przepełniony matactwami czas średniowiecznych monarchów, by zakończyć naszą podróż na fantastycznym świecie rodem z Władcy Pierścieni.

rower
7 cudów świata gra strategiczna, jaka zachwyca cudownymi, barwnymi grafikami, przeniesie graczy do antycznego świata pierwszych imperiów i wciela w role największych władców, których poznał wówczas świat. Każdy z graczy będzie miał możliwość budować potęgę swego imperium według własnej strategii. Rozgrywka składa się z trzech poziomów nazywanych Wiekami, w czasie których grający, po otrzymaniu do rąk kart sami zadecydują jak pragną z nimi postąpić, z tego powodu że każdą kartą możemy grać na trzy różne sposoby! Mamy możliwość również handlować z sąsiednimi graczami. Wszystko po to, aby zbudować najsilniejsze mocarstwo.
Gra o Tron gra planszowa znanego na całym świecie serialu przeniesie grających wprost do przepełnionego „brudnymi” sztuczkami uniwersum stworzonego przez Georga R.R. Martina. W trakcie emocjonującej rozgrywki możemy wcielić się w przywódców 5 domów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków oraz Tyrellów, aby po tragicznej śmierci Roberta Baratheona przejąć Żelazny Tron.

Czy zainteresował Cię tekst? Tak? To nadchodzimy z wiadomością, że zrobiliśmy dla Ciebie dostęp ekstra (https://jetzone24.com/dla-pasjonatow/urodziny) do kolejnych postów pod podanym linkiem.

Gra złożona jest z dziesięciu tur, natomiast każda tura z trzech faz : zderzeń, rozkazów oraz akcji. Lecz to w środkowej dochodzi do największych intryg. Im bliżej końca będziemy tym więcej przyjaciół zdradzimy, bo przecież zwycięzca może być tylko jeden. Jak to powiedział dawno temu Machiavelli : „cel uświęca środki” – w czasie gry poznasz do czego Ty sam jesteś zdolny.

warhammer diskwars

Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Trzecią grą jest Warhammer Diskwars czyli pełna emocji, wypełniona potyczkami gra bitewna, jaka przenosi nas do Starego Świata, w jakim orkowie, elfy, Imperium i Chaos prowadzą bój o władzę nad światem. Starcia będą żywiołowe, wrogowie będą się ścielić obficie, toteż musicie na bieżąco modyfikować taktykę, żeby zwyciężyć – tak samo jak na prawdziwej wojnie.

Kiedy dysk z wizerunkiem twojego bohatera straci wszelkie punkty witalności przegrasz, dlatego musisz rozsądnie rozstawiać dyski innych jednostek, by mocno go chronić.
Każda z trzech gier są przepełnione akcją. W pierwszej wznosicie potężne mocarstwa, w drugiej za każdą cenę chwytacie władzy natomiast w trzeciej każdy jest dla was wrogiem, liczy się tylko żeby nie zginąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*