Wciągające gry wideo managerskie w zasięgu ręki

Zarządzanie wirtualnymi zasobami jest wielogodzinnym zajęciem olbrzymiej masy ludzi. Męska część użytkowników sieci rozumie pod tym słowem piłkarskiego Football Managera. Poza znanym FM, w sieci wyszukamy jednak sporo innych gier menedżerskich o różnych profilach sportowych, także hazardowych.

Zwolennicy przesiadywania online godzinami mają nie lada wybór. Fani brudnego sportu mają możliwość stworzenia idealnej ekipy żużlowej, rozwoju umiejętności zawodników i infrastruktury sportowej. O całości przekonamy się sięgając po grę o nazwie Speedway Manager SCM. Takie same zasady stosowane są przy zarządzaniu Formułą 1 (F1MMO), tenisistą (Rocking Rackets), czy skoczkiem narciarskim (Ski Jumping Manager). W największej ilości wersji występują jednak menegery piłkarskie. Gry menedżerskie w przeciwieństwie do zręcznościówek koncentrują się nie tylko na pojedynkach sportowych, ale przede wszystkim na zarządzaniu kapitałem i umiejętnościami – w grach tych dysponujemy punktami. Jako sieciowi zarządcy klubów piłkarskich, siatkarskich itp. odpowiadamy za doprowadzenie naszego klubu i sportowca na szczyt fikcyjnej kariery. Także od nas zależy zbudowanie dla drużyny odpowiedniej bazy przygotowawczej, regularne płacenie pensji, czy ustawianie grafiku z myślą o wirtualnym… zdrowiu (tak, również w sieciowym świecie nasi „wirtualni” sportowcy potrafią się męczyć).

Praca zespołowa

Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com

Chwilowy urlop czy odpoczynek dla piłkarzy czy zawodnika solo (np. tenisisty) da im możliwość odzyskania płynności i redukcji przemęczenia – niczym w rzeczywistości.

Gry (gry dla menadżerów), dają też sposobność sprawdzenia swoich bukmacherskich umiejętności. Tutaj sprawdzimy swoje szanse na karciane i ruletkowe szczęście (oczywiście za wirtualne pieniądze). Rzeczywiście tego rodzaju gry mogą się okazać typowaniem na zwykłym forum i przypominać zabawę internautów, którzy typują spotkania ligowe i wskazują osiągnięcia swoich ulubieńców narciarskich, tenisowych itp.
Takie zarządzanie nic nie kosztuje, niesie za sobą rywalizację i wiele frajdy z trafień i błędów.

Jeśli znajdujące się tutaj materiały są według Ciebie absorbujące, kliknij tutaj, gdyż w danym serwisie (https://junga.pl/jakie-sa-stopnie-zeglarskie-i-motorowodne-oraz-jak-wyglada-droga-do-ich-uzyskania/) też odnajdziesz coś interesującego!

Sukces w wirtualnym zarządzaniu nieraz dał impuls do wybrania się do zakładu bukmacherskiego i dalszej zabawy – takiej za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*