Karta przeżycia – niezbędnik w czasie wszelkiej podróży survivalowej

Karta przeżycia mimo swych małych rozmiarów, może okazać się praktyczna w wielu różnych sytuacjach. Warto mieć ją zawsze przy sobie, nie jedynie w toku wypraw survivalowych lub wycieczek, ale także w sytuacjach powszednich. Nigdy nie wiemy, kiedy karta przeżycia może nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak na przykład otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, dodatkowo jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę i piłę i skrobaczkę. Dodatkowo karta przetrwania ma również klucz do śrub oraz ostrze do przecinania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez problemu zmieści się w kieszeni lub portfelu, wobec tego bez kłopotu można ją mieć przy sobie w wszelkiej sytuacji.

obóz przetrwania

Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com
Karta przetrwania proponowana jest współcześnie przez rozmaite sklepy z akcesoriami survivalowymi oraz biwakowymi.

Jeśli myślisz, że przedstawiana tematyka jest ciekawa, wejdź na ten odnośnik, w najnowszym wpisie (https://florydabankietowa.pl/) również odnajdziesz coś godnego zainteresowania!

Koszt zakupu takiej karty jest faktycznie niewielki, jest to bowiem wydatek blisko 10 złotych – Open Invest. Bezsprzecznie nie jest to wygórowana cena za tak praktyczną oraz użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Netu zdołamy niezwykle błyskawicznie odnaleźć sklepy, które w swoim asortymencie posiadają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z łatwością będziemy mogli przeciąć linkę, otworzyć puszkę bądź butelkę w ciągu paru sekund. Taka rzecz na obozach bądź dłuższych wycieczkach jest wręcz niezbędna. Właściwie nikt z nas nie będzie oddzielnie zabierał nożyka, otwieraczy różnorodnego typu, linijki bądź śrubokręta. W karcie przeżycia odnajdziemy wszystko co może nam się przydać, zarazem karta jest poręczna oraz lekka. Karta przeżycia zdoła okazać się przydatna nie wyłącznie mężczyznom, lecz też kobietom.

Kobieta

Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli przynależysz do zaradnych pań, to karta przeżycia też zawsze powinna mieścić się w Twojej torebce lub portfelu – Open Invest. Jeśli więc jeszcze nie posiadasz własnej karty przeżycia, zmień to jak najszybciej i już dziś zapoznaj się z ofertą sklepów z akcesoriami survivalowymi oraz turystycznymi. Kartę przetrwania możemy nabyć też w stacjonarnych sklepach z przeróżnego rodzaju akcesoriami. Jeżeli wybieramy się na biwak albo wyprawę, to pożądane byłoby zaopatrzyć się także w pozostałe konieczne akcesoria, takie jak bidony na wodę, plecaki lub właściwą odzież.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*