Słuchowisko, kontra „Sezon Burz” autorstwa Andrzeja Sapkowskiego – czyli, Audiobooki kontratakują

Co to dokładnie jest słuchowisko oraz jak się ono ma do Audiobooków? W jaki sposób bywa inaczej nazywana? Co do tego wszystkiego ma książeczka „Sezon Burz” osadzona w świecie Wiedźmina pochodzącego od Andrzeja Sapkowskiego? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez problemu odnajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!

Nasz nowiutki temacik zaczniemy od słówka: słuchowisko, które jest niczym innym jak swojego rodzaju środeczkiem wyrazu, pokazywanym poprzez dźwięk jakiegoś typu formy literackiej, w której to skład wchodzą: ludzki głos, muzyczka, oraz tak zwane efekty akustyczne. Bywa to gatunek radiowy, który to w obecnej chwili rozwija się dzięki coraz bardziej dużej popularności wspomnianych już Audiobooków, które to dzięki dźwiękowi adaptują i powieści oraz komiksy, odczytywane z podziałem na rólki oraz narratora, razem z podobną do filmowej ścieżką dźwiękową, dając niewiarygodnie realistyczny efekt.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany wątek, to obejrzyj także (https://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki/albania/) inne równie ciekawe witryny, które posiadają nie mniej absorbujące dane.

Słuchowiska najczęściej są nazywane również „teatrem imaginacji”.

podarunek

Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Opony

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Co do samiutkiego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to istnieje wewnątrz niego 84 aktorów, a jego długość wynosi 13 godzinek oraz trzydzieści jeden minutek słuchania. Jego postacie zdobycia, to bez wątpienia forma mp3, oraz na płytce CD.

Istnieją również dodatkowe alternatywy w niektórych sklepach Internetowych, w których znajdziemy również dodatkowo tak zwaną Fonodedykację od samiutkiego autora! Kwota za tego rodzaju audiobook wynosi w obszarze czterdziestu złotych, w uzależnieniu od sklepiku, wewnątrz którym zakupujemy audiobook, oraz wspomnianej formy jego przesłuchiwania! Zapamiętaj, że pliki z fonodedykacją zawsze są o wiele droższe, podobnie jak książeczka wraz z podpisem jej autora!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*