Poszukujesz oryginalnej rozrywki albo inspiracji na szczególny upominek? Pomyśl o grze w typie escape

Impreza urodzinowa, wieczór panieński, czy po prostu nużący weekend – wyróżnia się różne okoliczności, kiedy szuka się atrakcji. Co uczynić, gdy imprezy w dyskotekach stają się już oklepane i ma się chęć na coś rzeczywiście wyjątkowego i niezwykłego? Można zdecydować się na wspaniałą atrakcję, jaką są gry na żywo, jak choćby Escape Room.

escape

Źródło: foter.com

Grywałeś w sieci? Na żywo także ci się spodoba
Żądza przygód jest nieobca licznym osobom, poszukują oni niezapomnianych wrażeń oraz nieszablonowych rozrywek. Namiastką takich przygód stają się komputerowe gry przygodowe, w których użytkownicy powinni wykazywać się sprytem oraz wiedzą, lecz naturalnie bywa to namiastką bardzo drobną. Jeszcze inni szukają emocji w filmach akcji lub horrorach. Pomysłową opcją dla takich osób będą gry na żywo w typie escape. Nie rozgrywa się ich na monitorze komputera, lecz trzeba przeżyć osobiście, uczestnicząc w ciekawej i tajemniczej przygodzie.

Jak to wygląda?
W podobnych grach biorą udział grupy kilku osób. Zgromadzeni ludzie są zamknięci w specjalnym pomieszczeniu, a ich zadanie polega na tym, żeby w określonym czasie wydostać się z pokoju. Pokój oczywiście pozostaje zamknięty, lecz w jego obrębie znajdują się mnogie wskazówki oraz ukryte przedmioty, które uczestnicy zabawy powinni znaleźć i zastosować w podejmowanej misji ucieczki. Zabawa wymaga współpracy całej grupy, więc najlepiej wybrać się na taką przygodę z paczką sprawdzonych przyjaciół. Coraz większym uznaniem cieszą się gry typu escape rooms w gdańsku okazuje się jednym z miejsc, gdzie można znaleźć pokoje (wolne pokoje sulmierzyce) ucieczki oraz poddać się wspaniałej rozrywce.

Jest sporo możliwości
Gdy interesuje nas escape room Gdynia, Gdańsk oraz znajdujące się w pobliżu miejscowości stanowią idealną bazę wypadową (questrooms gdańsk), by zapewnić sobie właśnie taką atrakcję. Jej twórcy zatroszczyli się o mnogie ciekawe scenariusze zabawy, przez co na rozgrywkę można zdecydować się wielokrotnie albo po prostu dopasować zabawę do własnych możliwości i preferencji. Gry typu escape radują się w naszym kraju rosnącym zainteresowaniem. To niebanalna forma spędzania wolnego czasu, emocjonująca i z pewnością zdrowsza aniżeli przesiadywanie przed monitorem komputera. Równocześnie bywa to fajna inspiracja na nieszablonowy prezent, na przykład na osiemnastkę czy z okoliczności wieczoru kawalerskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*