Ciekawe gry

Wielewspaniałych gier zostało wydanych przez Sony jedynie na PlayStation 3. Umieszczamy wykaz najbardziej przyciągających a także ekskluzywnych tytułów. Każdy z nich to bezsprzecznie zabawa na długie letnie popołudnia oraz zimowe mroźne noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie też wygodniejszy i szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Polecane gry na konsolę playstation 3 to produkcje, w które musicie z pewnością zagrać, jeśli posiadacie playstation 3. Przykładem takiej gry może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To przeogromny i otwarty świat. Historia tej gry rozgrywa się na wyspie, na której umieszczone zostało miasto, wieś, rzeki a oprócz tego ładne jeziora.

Możemy na tym obszarze poruszać się w dowolny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną fascynującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zwariowana gra akcji. W sklepie możemy wyszukać najpopularniejsze gry, np.

Czy ten wpis pochłonął Cię zupełnie? Jeżeli tak, to zobacz też odmienny polecany serwis www (https://mykuba.pl/kiedy-jechac-na-kube/), który zawiera równie intrygujące informacje.

przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Microsoft Kinect 2.0 dla PC zadebiutować na rynku już niedługo. Kinect nowej generacji będzie kierowany też do użytkowników komputerów PC. Wprowadzone zostaną liczne ulepszenia i usprawnienia. Jego wielkim plusem będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu poprawi się rozpoznawanie ruchu w małych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora pozwoli śledzenie też pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. Na samym początku ma zostać skierowane do twórców programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie wymyślonych więcej przydatnych a oprócz tego frapujących aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną oczywiście odpowiednie SDK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*