Gierki o tematyce średniowiecza, a gierka Gladiatus – czyli, w jakie rzeczy najwspanialej grywać na komputerze

Lubisz, gierki o tematyce średniowiecza? Nie pragniesz jej kupować, jedynie grywać na przeglądarce? A być może nawet na przekór – uwielbiasz posiadać gry na własność? Odczytaj nasz felieton, a dopomożemy Ci wybrać najfajniejszą grę, pod Twoje wymagania!
Temat średniowiecza od lat w globie gierek trzyma się na dość wysokiej pozycji.

kawa

Autor: Greenland Travel
Źródło: http://www.flickr.com
Gry średniowiecze, to w szczególności takie tytuły jak: The Sims Średniowiecze (plus części dodatkowe), Twierdza (każda z kawałków), albo Medieval (również z pozostałymi części). Istnieje bardzo wiele gier zazwyczaj jest bitwa, albo jak bywa wewnątrz gry The Sims – rozwiązywanie różnego rodzaju zadań i rozbudowywanie naszego królestwa. zazwyczaj tego rodzaju gry są na nośnikach, typu płyty CD, lub atrakcje trójmiasta do ściągnięcia przez sklepiki internetowe. Bywają jednakże gry takiego rodzaju, że otwieramy je jedynie oraz wyłącznie w przeglądarce. W naszym własnym artykule przybliżymy pojedynczą z takich gier…
Gra Gladiatus, to na konkretną chwilę jedna z najmocniej popularnych gierek na komputer o tego rodzaju temaciku. W grze stajemy się własnie tytułowymi Gladiatorami, w której bijemy się z różnego rodzaju przeciwnikami. Gra jest typu MMO z kawałkami o tematyce przygodowej, które są charakterystyczne dla gier RPG. W czasie „podróży” po świecie gry Gladiatus, spotkamy przeróżne stworzenia typu: harpie, smoki, mumie i tak w dalszym ciągu.

Gra jest bardzo wciągająca – daj się ponieść jej magii oraz fantastycznemu klimatowi, jak i innych gierek rodzaju Średniowiecze! Zakup je już w tej chwili, albo najzwyczajniej w świecie załącz przeglądarkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*