[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] „Piasek Raszida” Brandon Sanderson

Brandon Sanderson tym razem stworzył publikację dla młodszych czytelników. „Piasek Raszida” to I tom serii „Alcatraz kontra Bibliotekarze”.  Pozycja ukaże się w połowie lutego nakładem Wydawnictwa IUVI.

„Bohater z talentem do… bycia wyjątkową ofiarą losu? Misja na śmierć i życie, by uratować woreczek piasku? Śmiertelne zagrożenie ze strony… Bibliotekarzy? Naprawdę?!
Alcatraz Smedry nie wydaje się przeznaczony do niczego poza katastrofami. Na trzynaste urodziny otrzymuje paczkę ze spadkiem po nieżyjących rodzicach – a w niej zwykły woreczek ze zwykłym piaskiem. Prezent zostaje jednak niemal natychmiast skradziony. To uruchamia lawinę zdarzeń, które uświadomią Alcatrazowi, że jego rodzina jest częścią grupy walczącej przeciwko Bibliotekarzom – tajnej, niebezpiecznej i złowrogiej organizacji, która faktycznie rządzi światem. Piasek Raszida ma pozwolić Bibliotekarzom zdobyć władzę absolutną. Alcatraz musi ich powstrzymać… uzbrojony wyłącznie w okulary i wyjątkowy talent do bycia wyjątkową ofiarą losu.”
źródło: Wydawnictwo IUVI
premiera: 15.02.2017
~ Wkrótce na blogu recenzja ~

Z poważaniem, Klaudia Nadolna