[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] „Księga Snów” Nina George

Jeśli czytaliście „Lawendowy pokój” i „Księżyc nad Bretanią”, uwielbiacie pióro Niny George, to mam dla Was niespodziankę! Drugiego lutego 2017 roku nakładem Wydawnictwa Otwartego ukaże się trzecia powieść, zamykająca cykl powieści o nieskończoności, mianowicie  „Księga snów„! 

„Między życiem i śmiercią istnieje świat, którego stąd nie widać.
Życie człowieka to suma wyborów.
Dokonuje ich w każdej sekundzie.
Ale czy wie, jakie naprawdę będą ich skutki?
Czy może sprawić, by zły wybór doprowadził do szczęśliwego zakończenia?
Henri. Reporter wojenny. Żył w ciągłym zagrożeniu, jednak najbardziej przerażał go stały związek i założenie rodziny. Ratuje tonącą dziewczynkę, ale sam zapada w śpiączkę.
Eddie. Redaktorka w wydawnictwie. Kiedyś związana z Henrim. Jej ustabilizowane życie burzy informacja, że uczynił ją odpowiedzialną za podejmowanie wszystkich decyzji dotyczących jego leczenia.
Sam. Wyjątkowo inteligentny i wrażliwy trzynastolatek. Łatwo rozpoznaje uczucia innych, a emocje opisuje za pomocą kolorów. Marzy o tym, aby w końcu poznać ojca, którego losy śledził przez całe życie.
Przeszłość i teraźniejszość, rzeczywistość i marzenia, prawda i to, co się prawdą wydaje, splatają się w jedną historię. Ścieżki trójki bohaterów krzyżują się w krainie snów, gdzie zacierają się granice, a wspomnienia dają drugą szansę na życie.”
premiera: 02.02.2017
~ Wkrótce na blogu recenzja ~

Z poważaniem, Klaudia Nadolna