[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] „Całkiem obcy człowiek” Rebecka Stead

Chciałabym Wam przedstawić pozycję opowiadającą losy nastolatków, którzy starają się walczyć z problemami codzienności. Książka „Całkiem obcy człowiek” ukaże się w połowie lutego nakładem Wydawnictwa IUVI.

„Która to prawdziwa ty? Ta, która zrobiła coś okropnego, czy ta, która się przeraziła tym, co zrobiła? I czy jedna może przebaczyć drugiej?”

„Bridge, Tabitha i Emily znają się od zawsze, ale ten rok testuje ich przyjaźń. 

Em ma chłopaka (tak jakby), który prosi ją o szczególnego rodzaju zdjęcia. Tab jest młodą feministką i potrafi przejrzeć każdego na wylot, a Bridge z jakiegoś powodu zaczęła nosić kocie uszy i wciąż stara się zrozumieć, dlaczego przeżyła wypadek, którego nie powinna przeżyć. Są najlepszymi przyjaciółkami i kierują się jedną zasadą: nigdy nie kłócić się ze sobą. Czy to pomoże im przetrwać? Sherm usiłuje zrozumieć, dlaczego ludzie rozstają się po wielu latach małżeństwa i jak to jest przyjaźnić się z dziewczyną, a dla pewniej licealistki Walentynki okażą się najtrudniejszym dniem w życiu. A, i jeszcze Jamie, poważny starszy brat, którego głupi zakład z kumplem kończy się… no, prawie katastrofą.” 

źródło: Wydawnictwo IUVI
premiera: 15.02.2017

Z poważaniem, Klaudia Nadolna