WSPÓŁPRACA

Z wielką przyjemnością nawiążę współpracę z wydawnictwami, portalami tematycznymi, blogerami, czy autorami. W tym celu należy wysłać wiadomość na wskazany poniżej adres mailowy.

Jestem zainteresowana takim rodzajem współpracy jak: napisanie recenzji (również przedpremierowej), organizacja konkursu, wywiad, rekomendacja bądź objęcie patronatu. Jeśli byłaby inna propozycja, również jestem skłonna ją przemyśleć. Uwielbiam kreatywne pomysły, w których mogę wykazać się inwencją twórczą. Czas oczekiwania na recenzję to mniej więcej trzy tygodniu, często mniej, a czasami niestety więcej, w zależności od obowiązków i czasem jakim dysponuję w danej chwili.

Czytam przeważnie książki papierowe, ale jeśli jest tylko wersja elektroniczna, to mogę zrobić wyjątek. Wymagana jest jednak forma PDF, ponieważ czytnika na dzień dzisiejszy nie posiadam. Poza blogiem publikuję również na lubimyczytac.pl, empik.com, granice.pl, gandalf.com.pl, bookhunter.pl, taniaksiazka.pl oraz fanpage’u pod tą samą nazwą co blog, tj. Z książką do łóżka.

Zazwyczaj czytam książki oparte na faktach, sensacyjne, kryminały, psychologiczne, poradniki, rzadziej romanse, obyczajowe, historyczne czy fantastykę. Jeśli natomiast propozycja jest ciekawa, warto spróbować zmienić moje spojrzenie na niektóre gatunki.

Recenzję piszę na podstawie własnych odczuć, nikt nie może wpływać na moją ocenę. 

 

zksiazkadolozka@gmail.com
Obecnie współpracuję z wieloma wydawnictwami, w tymi między innymi z Wydawnictwem Literackim, Wydawnictwem Znak, Wydawnictwem Zysk i S-ka. Razem z dwiema blogerkami (Parapet Literacki, Zaczytana do samego rana) współtworzę Literacką Stolicę, czyli cykliczne spotkania blogerów książkowych w Warszawie.

Klaudia Nadolna