TOP 3 MAJA – PODSUMOWANIE

Podsumowanie maja na początku lipca. Można? Oczywiście, że tak. W końcu to mój blog. 🙂

Maj i czerwiec to był dla mnie trudny okres. Dlatego dopiero teraz pojawia się podsumowanie, a i tak nie jest ono satysfakcjonujące. W ciągu tych dwóch miesięcy przeczytałam.. 10 książek. Nie chodzi o to, że to mało. Chodzi o to, że te miesiące są najmniej rozpisane pod względem czytelniczym przynajmniej w porównaniu z poprzednimi. Niestety jednak, problemy życiowe zajmują mi zbyt dużo miejsca w głowie, bym mogła poświęcić się z przyjemnością czytaniu. A teraz koniec marudzenia – zapraszam Was na TOP 3 maja 🙂
♦ „Czerwona Królowa” – Victoria Aveyard

Za doskonale wykreowany świat z niepowtarzalnymi bohaterami. Za fantastyczne i pomysłowe moce nadprzyrodzone. Za klimat, oryginalność i mieszanie w głowie, bo „każdy może zdradzić każdego”.
♦ „Projekt Królowa” – Dominika Rosik
Za psychologiczne podejście do tematu. Za tajemniczość. Za rozbudowanych ciekawie bohaterów. Za brak naiwności, za sekrety. Za szperanie w głowie i naprowadzanie na złe tropy.
♦ „Mroczna toń” – A. J. Banner
Nie była to rewelacyjna lektura, ale była na pewno lepsza niż pozostałe, które przeczytałam w tym miesiącu. Za mgłę niepewności. Za klimat dostosowany do tajemniczej wyspy odciętej od cywilizacji. Za retrospekcje, które nie zawsze były prawdziwe, rzeczywiste, realne, rzetelne. Bo nawet swoim wspomnieniom nie można ufać. 
A jakie były Wasze TOP 3 maja? 🙂

Z poważaniem, Klaudia Nadolna

5 thoughts on “TOP 3 MAJA – PODSUMOWANIE

  1. Mi się w tym miesiącu spodobała "Mała księgarnia samotnych serc" :). Taka lekka, nowoczesna książka romantyczno-obyczajowo-komediowa. Wciągająca :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *