[PRZEDSMAK] „Wszystkie pory uczuć. Jesień” – Magdalena Majcher

Przedsmak to inna nazwa… zapowiedzi. Od czasu do czasu będę Wam podrzucać propozycje ciekawych książek, które niedługo pojawią się na blogu, a nie miały jeszcze swojej premiery. Będę sama wybierać te, które warto już teraz przedstawić. Trafią tu tylko wyjątkowe premiery. Oczywiście standardowo co miesiąc będzie pełne zestawienie nadchodzących premier.
O tym, że uwielbiam pióro Magdaleny Majcher już pisałam. Ta dziewczyna potrafi pisać o sprawach trudnych, codziennych i zaniedbanych, a robi to w sposób poruszający, autentyczny i prosty. Dziś przedstawiam Wam kolejną perełkę, której recenzji możecie się spodziewać już niedługo! A przed Wami… „Wszystkie pory uczuć. Jesień”. Jest to pierwsza część cyklu Cztery Pory Roku, która ukaże się nakładem wydawnictwa Pascal
„Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat po ślubie wie już jednak, że po napisach „żyli długo i szczęśliwie” nie zawsze jest różowo. Hania czuje się niekochana przez męża, który idealizuje swoją zmarłą pierwszą żonę a bycie pełnoetatową panią domu zaczyna ją męczyć. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości. Tej jesieni jednak wszystko się zmieni… Czy Hania stawi czoła lękom i zmierzy się z przeszłością? Czy jej małżeństwo da się jeszcze uratować?”

premiera: 27.09.2017

Z poważaniem, Klaudia Nadolna