Post dla ludzi, nie dla chomików, czyli Wielka Wymiana Książkowa

Czy tytuł przyciągnął Twoją uwagę? Jeśli tak, to dobrze – taki był zamiar. Trochę z przymrużeniem oka, bo przecież ja też jestem typowym chomikiem (dlatego z wielką przykrością odpadam z tej dobrej zabawy), a jednocześnie ludziem! 🙂
3, 2, 1…
Już w sobotę, dokładnie za trzy dni, rusza ciekawa akcja mająca na celu promowanie czytelnictwa; przekazywanie książek w dobre ręce; nadawanie im drugiego życia, a mowa tutaj oczywiście o… Wielkiej Wymianie Książkowej!
Jeśli masz na półce zalegające książki, które już dawno przeczytałeś i wiesz, że nigdy więcej do nich nie wrócisz – dołącz. Może masz książki, które nawet nie zamierzasz czytać? Jeśli tak, to co szkodzi wymienić je na te, które Ciebie zainteresują? 
Czy pamiętasz dzieciństwo, kiedy wymieniałeś się karteczkami, święcącymi, trójwymiarowymi, tymi z księżniczkami czy samochodami? Pamiętasz tę frajdę? Już w sobotę możesz ją ponownie poczuć. 
Gwarantowana ekscytacja sięgająca zenitu. Myszkowanie po profilach jeszcze nigdy nie było aż tak przyjemne! 🙂 No i możesz poznać mnóstwo ciekawych ludzi – przy okazji dobrej zabawy! 
Co nieco o akcji
Akcja organizowana jest przez Madzię z bloga Save the magic moment, we współpracy z Eweliną z Ewelina Mierzwińska. Grafikę przygotowała niezastąpiona Kasia z Yummy Mummy Ideas. To już będzie trzecia edycja, przygotowana przez właścicielkę Klubu Książki „Przeczytaj & Podaj dalej”. W poprzedniej dołączyło do niej ponad 80 blogerów plus osoby prywatne
Czas trwania: 22 kwietnia – 1 maja
Jeśli jesteś blogerem bądź vlogerem, a chcesz dołączyć – odezwij się do organizatorek, otrzymasz szczegółową instrukcję. 
Na blogach Magdy i Eweliny podczas trwania akcji będą pojawiać się linkowe party – to tam odnajdziesz wszystkich uczestników, u których będziesz później szukał interesujących Cię książek!
Aby się wymienić, zostaw komentarz na wybranym blogu, w treści dodając swoją listę książek. Swoje tytuły należy również podać w tym wydarzeniu <<link>>, wraz z autorem i stanem. 
Jeśli będziesz umieszczał informacje na innych stronach społecznościowych, koniecznie dodaj: „Biorę udział w akcji #przeczytajipodajdalej3 organizowanym przez Save the Magic Moments oraz Ewelina Mierzwińska.”
Na sam koniec chciałabym Was serdecznie zaprosić do naszego Klubu Książki Przeczytaj & Podaj dalej, gdzie bawimy się przez cały tydzień – przez cały rok! 🙂

Z poważaniem, Klaudia Nadolna

9 thoughts on “Post dla ludzi, nie dla chomików, czyli Wielka Wymiana Książkowa

    1. Wszystko jest powyżej 🙂 W komentarzu u właścicielki interesujących Cię książek wstawiasz swoją listę książek do wymiany. I wtedy wymiana albo dochodzi do skutku albo nie, zależy czy drugą osobę coś zainteresuje z Twojego zbioru 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *